Byłam u Pana Łukasza z córką z powodu migren. Córka miała nawracające migreny czasami kilka razy w miesiącu! Po 3 spotkaniach z Panem Łukaszem problem się nie powtórzył. Minęło 5 miesięcy ! Bardzo polecam jako specjalistę.

Irena Mackiewicz

Odwiedziłam gabinet Pana Łukasz, ponieważ słyszałam, że może pomóc w bólach menstruacyjnych. Był to mój systematyczny, duży problem. Teraz bóle są delikatne albo ich w ogóle nie ma 🙂 Wcześniej nie miałam o tym pojęcia, że można z tym pracować. Bardzo polecam !

Agnieszka W

Byłem u kilku terapeutów. Pan Łukasz jest mega dobry. Dopytuje o stan zdrowia, nie ma żadnego problemu z kontaktem co w przypadku mojego kręgosłupa jest bardzo, bardzo ważne. Nie spotkałem się z takim podejściem wcześniej. Na początku wytłumaczył bardzo dużo ważnych rzeczy. Musiałem trochę się przestawić na inne zwyczaje. Było ciężko, ale najważniejsze jest to przewalczyliśmy ból i teraz jest bardzo, bardzo dobrze ! Kontynuuje spotkania bo widzę jakie to ważne. Bardzo zmieniłem swoje myślenie dzięki Panu Łukaszowi.

Karol Miasiak

Bardzo się cieszę, że trafiłem do Pana Łukasza. Jest bardzo zaangażowany w poprawę mojego stanu zdrowia. Nie spotkałem się z takim podejściem wcześniej. Bardzo dziękuje i polecam !

Wojciech Nowak

Świetny, warty polecenia specjalista. Spotkania odbywają się punktualnie w bardzo miłej atmosferze. Wywiad bardzo rzeczowy i znaczna poprawa stanu zdrowia. Dzięki wizytom u Pana Łukasza kręgosłup przestał mi doskwierać, mogę znowu poruszać się jak zdrowy człowiek. Ponadto zniknęły przykurcze z okolic pachwin, palpitacje serca, moje ciało wyprostowało się. Wraca mi czucie w palcu u nogi, którego nie czułam od ok. 20 lat. Bóle miesiączkowe, jak i stany arytmiczne zminimalizowaly się. Zniknęły straszne napięcia w ciele. Znów czuję się zrelaksowana. Gorąco polecam tego specjalistę. Los pacjenta nie jest mu obojętny, gdy zamkną się drzwi gabinetu. Zawsze dopytuje o zmiany w stanie zdrowia i samopoczucie.

Patrycja Zając